Téma: cysty na játrech

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2010-11-22 00:45:48, odpověď na #7772 ukázat v kontextu reset

a) Držte se rad viz detoxikace, jen mimo jídla jí dávejte k CK i LVK. Oči mazat PVO. Kulicha na spaní až na nos. Lze tam nosit i BEN7 na noc přes oči a kolem dolních žeber. Jinak jako dva náramky a náhrdelník. b) Váš problém s bolestmi v době ovulace je není od cysty. To vypadá na hormonální problém a ten zase na bederní páteř. Držte se detoxikace také a k CK si berte ještě GH a GK a asi za 2 měsíce se přijeďte podívat do osobní poradny. Do spodku si aplikuje obden 1 ml MO. Před použitím pány vždy.Více viz obecné zpracování: DetoxikaceCysta pasivní, klidová, myom)


Afrodita 2010-11-18 16:15:33 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, prosím o radu pro svou maminku 65let. Od smrti mého tatínka před 8 lety se maminka potýká s velkou únavou, častými virózami,od jara také s opakovanými nálezy baktérií a krve v moči, 2 cystami na játrech a jedné menší na ledvině. Poslední dobou měla také problémy s očima, lékař diagnostikoval počínající šedý zákal.
Lékaři neustále předepisují atb, můj názor je však ten, že pouze potlačují aktuální problém, který však potíže pouze přechodně utlumí.

Prosím o radu, jak podpořit komplexní ozdravný proces a zmírnit tak její potíže, které se poměrně rychle stupňují.

Dovoluji si připojit i mé potíže. Již několik dlouhých let trpím v současné době již velmi silnými bolestmi levého podbřišku. V tomto místě mám nevelkou cystu, která se nachází v hraničním místě dělohy a nelze ji dle lékařů odstranit, pouze s celou dělohou. Bolesti přicházejí několikrát za den a noc cca 14den po menses a přetrvávají tak 7-10 dní, k tomu mám problémy s nečistou pletí a stěhujícími se bolestmi kloubů, 2měs. ramenní, pak kloub palce druhé ruky, za pár měsíců zase loket.....Před 2 měsící jsem si upravila jídelníček, omezila pečivo, nejím sladkosti, nepiji kávu, smažené či tučné masa, běžné potraviny jsem vyměnila za obiloviny, soju, zeleninu a ovoce, zeleninové šťávy, piji gynekologický čaj, rakytníkový olej. Je mi 39 let.

Děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele