Téma: Těhotenská cukrovka

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2019-09-06 00:30:11, odpověď na #26058 ukázat v kontextu reset

Dejte si BEN7 jako nepříliš volný náhrdelník na krk a narovnejte šíji do fyziologické pozice. Asi nosíte hlavu jako Spejbl a vzadu se vám přiskřinuje nerv C5/6 do štítné žlázy a do čidel na CO2.
Přidejte také GK mimo jídla. Zrušte psychovypětí a stresy - meditujte se zrcadlem (část cukru vám vyplavují katecholaminy).
Pro játra si dejte OKJ 3xD 1/2 lžíce s jídly.

saran1 2019-09-05 12:10:47 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
je mi 40 let,váha 71kg,výška 168cm,tlak 98/58.Teď momentálně nepracuji.Jsem ve 25 týdnu těhotenství. Nedaří se mi snížit lačnou a glukozu v krvi a teď poslední týden i glukozu hodinu po jídle hlavně ráno neprojde mi vůbec pečivo k snídani hodnota je pak 9,4. Hranice na lačno je do 5,1 já mám neustále 5,7a to se musím na večeří hodně hlídat. Léky neberu žádné kromě nějakého vitamínu.Zkoušela jsem různé obměny jídla,druhá večerě nic se nezměnilo .Nejím sacharidy skoro vůbec. Sladkosti a sladké věci nejím vůbec striktně dodržuji.Užívám borůvkovou směs ,dýcham do sif 6 každou hodinu když je to možné a používám Zadbalon. Takhle to praktikuji přibližně přes měsíc možná i víc a hodnoty jsou stále takové. Prosím nemáte ještě nějaké doporučení co přidat za preparát nebo třeba něco ubrat? Popravdě mě to velmi mrzí a stresuje že s tím nemůžu nějak pohnout a to se opravdu snažím.
Přeji krásný den moc děkuji.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele