Téma: endometrioza otěhotnění

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2010-11-22 21:15:34, odpověď na #7808 ukázat v kontextu reset

Také bych chtěl váhu 85... a třicet let. Ach jo. Zdá se, že u vás dochází k určitému borcení páteře v oblasti kříže a krku. Zdá se také, že jste nejn hormonálně nevyvážená, ale i přidušená, vystresovaná a asi by bylo dobře za mnou s partnerem řijít do poradny osobní. Více viz obecné zpracování: Neplodnost ženská


koblížek 2010-11-22 08:52:26 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový.
Před 2 lety jsme s přítelem podstoupili 2 umělé oplodnění(IVF) obě byla neúspěšná,před rokem jsem byla na gynekologické operaci kde diagnóza byla endometróza.Nyní v lednu mě čeká druhá operace při které se zjistí jestli se vytratila nebo zůstala.Problém je také v tom že od 15 let mám nepravidelný menzes a vždy vyvolán hormony.Po operaci jsem měla brát dufaston aby menzes nebyl ale vždy po 1 měsíci užívání 1 měsíc krvácení.Pak po dohodě s lékařem prášky vysazeny a bez krvácení.Chci se zeptat jestli i při těchto problémech je možné otěhotnět zřejmě jen IVF,popřípadě jaké bylinky užívat aby se vše zlepšilo.
Je mi 30let výška 158 ale
sem oplácaná váha tedy 85.Pravidelně cvičím jím relativně zdravě ale lektorka cvičení mě upozornila že s poruchou mensez kdy do mě pořád cpou nejaké hormony mi hubnutí půjde pomalu.
Předem děkuji za odpověd Petra(koblížek)

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele