Téma: Kolabování organismu

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2019-12-28 22:02:53, odpověď na #26381 ukázat v kontextu reset

Je to intoxikace, kterou játra nezvládají. Asi v důsledku hypoxie a několika dalších příčin. Tlak naznačuje nadbytek nezdetoxikovaných bílkovin, které játra obsazená alkoholem odložila na později. A také blokády horní hrudní páteře = bušení. Asi jste i v pozici Hurvínka krkem. s vlivem na štítnou žlázu a čidla na tepnách pro dech.
Sif 6 a dýchat třeba hodinu.
MK + HK 2+2 lžičky do 2 dcl vody a pít mimo jídla a klidně si k tomu berte i Hořčík 300-500 mg a také Q10P.
OKJ 1/2 lžíce 3xD mimo jídla a 12K + JK 3+3 ml do decky vody po jídlech.
Zadbalon 2xD minutu.
Ale stejně by asi nebylo od věci se dostavit do osobní poradny. Neléčil jste se z mononukleozy? Když tak se zeptejte na to lékaře a také na EB virus.

MichalZukal 2019-12-28 20:10:24 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, chci se zeptat na opakující se stav. Vždy po rušné noci plné alkoholu, mně na druhý den absolutně kolabuje tělo. Prvně to začne velkým, rychlým bušením srdce, následně brněním celého těla doprovázené křečemi. Nadále se objevuje velká bolest břicha, snížena pozornost, těžké dýchání (tlak je většinou 185na95). V neposlední řadě se objevují zvláštní impulzy do těla, jakoby přichazel infarkt, nebo nevím jak to popsat.
Jednou jsem musel jet do nemocnice a tam mi následně dali injekce magnesia. Vždy musím tělu dodat magnesiu, nebo se stav nezlepší. Nevím jaký orgán to může celé způsobovat zda játra či štíhlá žláza...
Děkuji předem za odezvu, hezký zbytek svátků.

Věk:24 , Výška:174cm, Váha: 76kg , Práce: manuální, zručná, Tlak: 135/85 , Alergie: žádné

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele