Téma: Nadváha - žlučník- bolesti břicha po jídle

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2020-02-14 00:23:08, odpověď na #26585 ukázat v kontextu reset

12K 3 lžičky do 1,5 dcl vody tělní teploty 3xD před jídly. Poslední jídlo dne v 17 hodin. Od 19 hodin 5-6 km dynamická procházka s hůlkami takovou rychlostí, při které ještě může mluvit.
Já tuto limonádu piji jen na pouti do Santiaga de Compostela 2 dcl za den a využívám z ní kalorie, proto na pouti skoro vůbec nejím.
Až se to zlepší, tak ať se objeví u mě v osobní poradně.

Třezalka86 2020-02-13 19:14:25 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, můj manžel 29 let/190cm/120 kilo, kuřák (15 cigaret denně), alkohol velmi zřídka. Krevní skupina 0
Dost zubů pryč, občas pískající dutiny, krční mandle před 3 lety odebrány kvůli velmi častým angínám.
Pleť akneózní, bez černých teček, spíše bílé hlubší vřídky bez čepic,hlavně na tvářích.
Donedávna těžce pracující na montážích, momentálně nová práce (klidnější pozice) má problém zhubnout i při velkém pohybu, je tedy pravda, že ta životospráva nebyla zrovna nejlepší, na montážích za celý den jedl pouze až večer a to ve velkém, teď už má pravidelnější stravu, nicméně má rád klasickou českou kuchyni a ujíždí" každodenně na Coca Cole, dřív pil i energy drinky, ale ty už se mi naštěstí povedly vymluvit, protože mu to občas způsobovalo divné holontropní stavy (nepravidelné bušení srdce, studený pot.. ) co se jídla týče má nejvíce problémy po jídle, ve kterém je Smetana, tak i přesto, že mléčné výrobky miluje, letí do 15 min na WC a už to jde spodem ve velkém.. To samé mastnější věci a občas už i po normálním "zdravějším" jídle.. Začne ho bolet žaludek břicho a už to letí přes střeva. Zrovna včera byl na masáži zad, krku, šíje a reflexní masáži chodidel, masérka je velmi zkušená a pracuje i s nějakou energií, takže mu při tlaku na chodidle, kde ho jeden bod dost bolel, řekla, že to vypadá na žlučník, ještě zkusila i místo, kde se žlučník nachází, tam ho to také bolelo a poslední bylo, že jen přiložila prst na záda u páteře a to místo ho začalo pálit. Paní mu samozřejmě nediagnostikovala rakovinu, nebo zánět, ale pouze mu řekla, že žlučník je nejspíš překyselený a nepracuje tak jak by měl.. Proto vás žádám o radu, jak ho z toho dostat, aby mu bylo lépe a podařilo se mu zhubnout, moc děkuji a přeji krásný večer.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele