Téma: ekzém?

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2020-06-01 11:23:59, odpověď na #26833 ukázat v kontextu reset

Nacítil jsem se celkem dobře a vychází mi, že jste plná odpadů z látkové výměny vašich buněk, které játra nezdetoxikovala, protože nemají kyslíku dost. Podle vaší váhy byste měla mít asi o čtvrt metru víc na výšku. Takhle vaše játra nestíhají a přetékáte pokožkou něčím, co játra mají řešit, ale neřeší. To něco žere epidermální mikrob (předpokládám že by lékař vykultivoval původně symbiotického stafylokoka) a vyměšuje do pokožky svoje odpady, na které pokožka reaguje mikrozánětem v doprovodu svědění apod.
1) Dýchat, aby měla játra oxidační možnost k detoxikaci Sif 6 co hodinu tělesného klidu 10 minut i časem déle. V ostatní čas co nejvíc ještěrčí dech.
2)Zevně omývat lokalitu mýdlem DK a mazat RM-BS. Mně se osvědčila na mokvající svědivost tamponování RK-S. Zprvu to je síla, ale po několika minutách účinným složkám z máty velmi peprné děkuji. Když tak mi napište na novy@vdek.cz, jak to funguje vám.
3) K pití mimo jídla HK + LIK 2+1 lžička do 2 dcl vody 4xD + Q10P + L+Complex 2 tobolky.
S jídly OKHI 1/2 lžíce 2-3xD a po jídlech JK 1 lžička do decky vody 3xD.
4) Zadbalon 4xD minutu se poválet.
5) Na noc Sanogel 2 lžíce mixovat do 2 dcl vody + 1 lžička NK + B komplex forte
6) Ještě mi virgule ukazuje různé drobnosti, ale myslím, že tohle je základ. Najíždějte a doporučení pozvolna, abyste neměla absťák a učte se dýchat.

martazu 2020-05-30 23:18:11 ukázat v kontextu reset

Dobrý večer Břetislave, ráda bych Vás poprosila o radu. Je mi 50 let, vážím 81 kg, měřím 168 cm. Pracuji jako pečovatelka, klidový tep 72. Už odmala jsem měla pod pravý kolenem malé ložisko ekzemu. Někdy svědilo a pak loupalo, jindy bylo v klidu, jen suchá kuže, nijak mě nevadilo, neomezovalo. Co se mi stalo před 2 měsíci s tím možná asi nějak souvisí. Začátkem dubna jsme na cestě z výletu po horách cítila, že mě pálí oči. A do rána jsme měla nateklý a rudý obličej, nejvíc kolem očí. Nebyla jsem nikdy na nic alergická, jen občas se mi po kontaktu třeba s větvičkou smrku oběvily dost velké pupence, ale do pul hodky zmizely. Dva dny jsem si přikládala studené obklady a mazala mastičkou z měsíčku. Třetí den jsem šla na pohotovost. Výrok - alergie, kortikoidy, antihistaminika. Do týdne všechno zmizelo. Ale po 14 dnech nastalo peklo. Obličej naštestí nezasažen, ale krk, dekolt, obě ruce začali svědit a postupně se škrábáním se objevovali puchýřky, které praskaji, loupají se a znovu se dělají, taky se to rozléza. Zhoršuje se to,už když jsem jen trochu v nepohodě. Pod kolenem už taky není jen malé ložisko. Nejhorší je to po spchování. Mírní mi to kefír. V lékarně mi poradili ještě nejakou mastičku, která sice všechno mírní, ale nemizí po ní nic. Nejhorší na tom je, že jsem teď moc spokojená, všechny předešlé trable se urovnaly a začala jsem si užívat života. Přece nebudu na starý kolena alergik ekzematik. Co myslíte? Děkuji moc za jakoukoli radu a přeji dobrou noc. Marta

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele