Téma: Štítná žláza

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2020-06-03 00:22:40, odpověď na #26852 ukázat v kontextu reset

Bohužel vaše tušení je i mým tušením, je to přesně tam, odkud je šž inervována. Vyprsit a narovnat šíji. Dornova metoda by mohla také pomoci. Cvičení krku také. Možná na blízko se mé intuici ještě cosi vylepší, nebo vám... zadal jsem si WHM.cz a překvapilo mě, co děláte...
KRK + MK 3+2 ml do 2 dcl vody a pít 3xD mimo jídla + Q10P.
Problém se mi jeví jako metabolické, snad kapilární selhávání, anděl byl tak laskav a sdělil mi pro vás směs několika bylin, která by na to mohla fungovat. Základní bylinou bude Mydlice lékařská. Směs nazvu Mydlicová MYK. Z měsíc ji budu pro vás mít. Dozvíte se to z Hlásání, protože bude mít ještě mnoha dalších vlastností. Zatím dýchejte jak ještěrka a 3xD 10-30 minut Sif6.
Detoxikujte: JK 3 ml do decky pití 3xD po jídlech a s jídly OKHI 1/2 lžíce. Zevně lokalitu mazejte MO+ večer. Mám pocit, že něco je ve vašem biopoli špatně, ale nedaří se mi to rozklíčovat.

Pumik 2020-06-02 20:23:17 ukázat v kontextu reset

Vážený dědku,
prosím o radu. Zvětšuje se mi štítná žláza, nyní na hranici strumy. Hormonálně funguje správně. Při posledním těhotenství (3) jsem řešila disfunukci, po porodu se vše upravilo. Už jsem skoro konci rodičovske dovolene (3 rok), žena, moc si neposledím
Tep 55, váha 60kg, výška 165, věk 45, praktikujici WHM, na C5 a.C6 je trochu RTG nález, taky zúžený páteřní kanál, ale žádné problémy v tomto směru nepociťuji, možná moje štítná žláza jo.?
Mějte se pěkně a děkuji.
MK

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele