Téma: Stres

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2020-06-19 00:07:04, odpověď na #26894 ukázat v kontextu reset


Sif6 co hodinu tělesného klidu alespoň 7 minut, b přípdě stresu, strachu, úzkosti 30-60 minut, protože to je od nedostatku kyslíku v mozku. Co nejvíc ještěrčí dech.
Vyprsit se a narovnat krk = druhá brada nebo lalok.
GK 3 ml do dvoudecky vody (lze přidat BK) a pít mimo jídla 3-4xD.
JK po jídlech, OKH (OKHI) s jídly.
Co hodinu 20 houpavých polodřepů. 3xD zadbalon. Na spaní černý kulich.
Prsa mazat MO+ směrem od hrudní kosti do podpaží každý večer.
BEN7 na krk nebo alespoň ruku. Na kojence před očkováním a po něm též, viz moje video.

Dadunaa 2020-06-18 11:57:33 ukázat v kontextu reset

Zdravím, dědečku kartobylinkáři
jsme rádi, že jste zase v provozu.

32let, 178cm, 67kg
Od února, kdy jsem byla v 7.měsíci těhotenství, beru JK, OKHI, NK na spaní s přestávkami + b-komplex, měla jsem sanogel, malinovou směs jsem stopla kvůli zánětům v prsu?, lecithin, rybí olej, hořčík, chlorellu, C vitamín v prášku. Jsem 7 týdnů po porodu a dělali se mi záněty v levém prse, takže jsem vynechala všechny kojící čaje dle rad na diskuzích u vás. Občas se mi retence v levém prsu stále vrací měla jsem to již s prvním synem před 3 lety. A ještě beru 1,5 měsíce BK, co jste mi doporučil.
A nyní jak jsem na tom - asi po 10letech učení, jak se stresovat, špatné dýchání, nedodechnutí se, různé problémy v rodině, rozvody rodičů, jsem došla k takovým to problémům - možná nyní i pod vlivem hormonů je to horší. Hl. věc - myšlenky nestíhám a vše chci hned, uklízím a řeším každý drobek, řeším hodně co kdo řekne apod., strachy o sebe, tzv. plná hlava, cítím mlhu a furt opakované vtíravé myšlenky samozřejmě negativní, vykolejí mě i zprávy, cokoliv negativního mi kdo řekne. Problémy s usnutím se vrací (ty jsem mívala hlavně dříve a dovedla jsem to do dokonalosti, že jsem šla do postele s takovým strachem, že jsem třeba ani nespala), bušení srdce, zrychlený povrchní dech, průjem. No, úzkost. Trošku se táhne rodinou linií, takže strachy tak nějak přenesené, matka se bála všeho, ale já si je uvědomuji narozdíl od trpících v mé rodině, kteří běhají pro prášky a neví proč se jim zažívací potíže a nervy dějí. O antidepresivech jsem již přemýšlela, když bylo nejhůře, ale.. vím, že to dokážu zvládnout, jen se snažím najít cestu. Mám fajn chlapa, fajn děti, takže mám motor. Takže největší potíž kupu myšlenek, strachy, úzkost - po neg. myšlenkách mlha v hlavě, následuje wc, průjem a tak nějak napětí v celém těle, vím, že ve stresu blbě dýchám, často si neuvědomím. Dýchám ještěrčím dechem jak si jen vzpomenu, hlavně 2. typ, spím s kulichem, nedokázala jsem se vůbec dodechnout v oblasti ramen, nyní zlepšení a sifon 6 dle možností s 3letým rošťákem a malým miminkem. Prosím o radu, jak pokračovat s přípravky dále. Děkuji velmi. Jen info kojím, takže aby se to mohlo i při kojení. Daniela

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele