Téma: Bazilom

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2020-07-02 00:02:07, odpověď na #26953 ukázat v kontextu reset

Podle mého nacítění buňky nádoru pracují v kyselém režimu, který jim vyhovuje a který samy v obrovském množství z cukru dělají. Tím zároveň výrazně omezují aktivity bílých krvinek, které nádor vlivem mraku kyselin kolem něj jako jejich odpadů bílé krvinky blokuje. V tomto režimu bez kyslíku nádor roste a živí se cukrem z oběhu, a když ho není dost, tak z rozpadlých svalů a tkání změněných na cukr a močovinu, kterou ledviny vymočí.
Sif 6 a dýchat podle technických možností co půl až třičtvrtě hodiny alespoň 5 minut. Aby se trochu zlepšila schopnost krve kyslík vázat, doporučuji BEN7, který disociuje aminokyseliny (viz diskuse na youtube). Potom je potřeba užívat mimo jídla pro jeho transport LO asi 2-3xD 1 lžíci rozmíchanou do trochy tvarohu, který zlepší vstřebání. Tvarohu 2-4 lžíce, zase podle citu. V noci bych doporučil přidechovat O2 1-2 l/min z koncentrátoru a náhubku, ne hadičkových brýlí.
RAK + LIK 2,5 + 2 ml do 1,5-2 dcl vody a pít 4xD mimo jídla + Q10SEE + Hylandia + L+Complex 3 tobolky
Po jídlech JK 2,5 ml do decky vody a s jídly OKAI 1/2-1 lžíce
Zvenku doporučuji vtírat MO+ 2xD.
Obávám se, že už je poněkud konzervativní a na alternativu nebude chtít přistoupit.

Iva74 2020-07-01 11:49:49 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
ráda bych Vás poprosila o radu. Mamce se na tváři pod okem udělal, dle názoru obvodního lékaře, bazilom - jedna z forem rakoviny kůže. Na kožní ambulanci půjde dle doporučení lékaře zítra, ale ráda bych se zeptala ČÍM ještě podpořit léčbu a imunitu.
Mamča je vdova / 75 let-tento měsíc / výška 155 cm / váha 58 kg.
Předem moc děkuji

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele