Téma: Angína+streptokok

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2010-12-15 21:46:32, odpověď na #8020 ukázat v kontextu reset

Naučil jsem spát s kulichem tisíce lidí, vy to musíte naučit jen 2. Jinak se držte toho, co je napsáno v Angína. RK neředěné do krku, MO jako obklad, TK + PK + vit C100... Do jídel i OO-KH. Na krk a na nohy BEN7. Na krk i přes den...Více viz obecné zpracování: Angína


hanule 2010-12-09 08:09:01 ukázat v kontextu reset

Dobré ráno pane kořenáři,
moc děkuji za vaše odpovědi. Ráda bych se ještě zeptala na toto, starší dcerce (3,5 roku) našli na základě výtěru z krku nějakého streptokoka a musí začít brát antibiotika, můžu ji k této chemii naordinovat vaše bylinky? Měla několik dní dost vysokou horečku (kolem 39 stupňů), která po dání léku, vždy znova vyletěla, teď začala kašlat (už ji to kašlání asi bolí, protože sotva mluví - kuňká) a dostala rýmu, má zvětšené uzlinky u čelisti, jinak jí prý nic nebolí a nejraději by válela kotrmelce - i při horečce.
Mladší dcerka (7 měsíců, témě plně kojená) od ní něco chytila, dnes v noci hůř spala a je slyšet v nose, že dostává rýmu a určitě má zvýšenou teplotu (ještě jsem ji neměřila).Co bych mohla takhle malýmu prckovi dát, aby se jí to moc nerozjelo?
Já dostala rýmu a mám taky zvětšené uzliny u čelisti, které mi občas "vyjedou" zpod čelisti "do tváře" a je to dost bolestivé. Mohla bych ty uzlinky mazat MO?
U holek jsem zkoušela kulicha až na nos přes noc, ale nějak se to nezadařilo, starší dcerka si ho neustále vyhrnovala nad oči a jak se přetáčela, tak jí neustále padal. Mladší dcerka to nesnesla vůbec, pořád se budila, až jsem jí ho sundala a byl klid, já s ním spala - a bylo to moc příjemné, asi ze mne bude kulichový závislák.
Děkuji a hezký den přeji, hanule

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele