Téma: bolesti zad, krční páteře, mezi lopatkami

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2010-12-16 00:55:40, odpověď na #8026 ukázat v kontextu reset

AK + CK 1+1 lžička do 1,5 dcl vody a zapít tím 3-4xD mimo jídla 3 tobolky Litozinu a 1 lžíci Gelmodelu. JK 1 lžička do 1 dcl vody a pít po jídlech 3xD. Vše bolavé mazat K1 + MO směrem k srdci, záda ke lbi. Zadbalon 4xD minutu. BEN7 lze dát na noc na bolavá místa, přes den jako náhrdelník. Jako nadstandard Q10P 3xD + Dolomit po jídlech. Též lze GY 4xD 2 tobolky mimo jídla.Více viz obecné zpracování: Blokády páteře


hanule 2010-12-10 11:45:17 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, moc vás prosím o radu pro mojí mamku (56 let). Celý život pracuje rukama a to v dost děsné práci - masokombinátu. Takže je neustále v zimě (asi kolem 5 stupňů), pod studenýma větrákama, neustále se máčí ve vodě a hlavně tahá těžké přepravky a bedýnky. No a asi od této práce má bolesti zad, buďto jí bolí plotýnky nebo mezi lopatkami nebo má zablokovanou krční páteř (od toho jí bolí hlava) a taky jí bolívá koleno. Buďto jí bolí něco, nebo, a to je horší, jí bolí toto všechno najednou. To se jí stalo zrovna před několika dny. Musela jít k doktorovi, protože se nemohla ani hnout a má veliké bolesti, tam dostala injekce a nějaké prášky, bolest ale přetvrává.
Zajímavé je, že když má třeba dovolenou, tak jí z toho "nicnedělání" taky chytnou záda, takže je vlastně ráda, když jde do práce a tam to rozhejbe.
Tak bych vás chtěla moc poprosit, jestli byste nám neporadil, jak tyto bolesti zad minimalizovat. Napadá mě váš zadbalón, ale to si nejsem jistá, jestli by ho mamka chtěla, protože jednou zkoušela masáž zad takovým velkým "pichlavým" míčem a musela toho nechat, protože jí z toho bylo na cvracení.
Chtěla bych mamce pomoct, je mi jí líto, jak s tím celý život bojuje. Do důchodu má ještě daleko, ale mám obavu, že až bude v důchodu, tak jí ty záda budou zlobit dál.
Moc vám děkuji
hanule

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele