Téma: dýchání

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2020-11-09 22:52:54, odpověď na #27406 ukázat v kontextu reset

Jak sedíte na židli a máte hlavu vpředu, tak si blokujete C5/6... odtud asi i ta štítná žláza... ale také čidla na CO2 v krčních tepnách, takže prodloužená mícha s centrem dechu neví, že vaše tělo ptřebuje dýchat. Proto vám játra špatně dotoxikují a vy se zaplňujete odpadem, jako ucpaný záchod.
Vyprste se, narovnejte. Celkem dost efektivní je co hodinu 10-20 houpavých polodřeúpů (youtube).
Sif6 3xD 10-20 minut a v ostatní čas co nejvíc ještěrčí dech.
Mrkněte na moje video "Večerní cvičení dedka..." a pokuste si cvičení s páteří a krkem nacvičit.
MK + BK + MYK 3+3+3 ml do 2 dcl vody 4xD mimo jídla + Q10P + Ašvaganda
JK + 12K 1+1 lžička do decky vody 3xD po jídlech
Na noc Sanogel 1-2 lžíce mixovat do 2 dcl vody + 3 ml POK + B komplex forte
Zadbalon 3xD minutu

Mišičinka 2020-11-09 11:58:20 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový, obracím se na Vás s dotazem, jestli byste mi dokázal pomoci.
Jsem žena, 46let, 170cm, 68kg, nekuřák
Již 23 let pracuji na úřadu práce, sedavé, zodpovědné, docela i trochu stresující bez pohybu zaměstnání.
Asi 4rokem se mi špatně dýchá, stupňuje se to. Trpím pocity, že musím myslet na to abych dýchala, není to vůbec jako přirozené, je to velice obtěžující. Někdy mě bolí i na hrudi. Někdy mi nejde dodýchnout z hluboka až třeba na po čtvrté, cítím pak úlevu. Pohyb mi nevadí. Spíše to vnímám při klidovém režimu. Cítím se pak unavená, sklíčená, otrávená. Dýchat můžu, ale jako bych dýchala jinak, jinam... nevím jak to mám vysvětlit.
U lékaře jsem byla, mám jen lehkou arytmii, byla jsem na rentgenu plic před 3roky, v pořádku. Nějaké malé bloky na hrudní páteři mám, na gastru vše v pořádku, jen mám nějakou záklopku uvolněnou, že můžu trpět na pálení žáhy, což mám jen opravdu zřídka. Beru letrox75 na štítnou žlázu. Mám po operaci 2005, kde mi byl odebrán levý lalok, protože jsem měla nezhoubný adenom a hyperfunkci. Teď dle krve, vše v pořádku. Lékař mi chce předepsat antidepresiva, které jsem brala asi před 9 lety. Brala jsem je rok, ale už nechci. To jsem měla stavy, kdy mi bylo na omdlení, třes. Ale vím, že to není řešení. Vím, že jsem se rozepsala na jak více než 12řádků. Pane Nový jsem člověk, který má rád život, jsem citlivá a vnímavá, empatická. Ráda pomáhám lidem, ale sama si nějak pomoci nedokážu. Děkuji M

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele