Téma: Péče o nemohoucího

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2020-12-30 23:29:09, odpověď na #27572 ukázat v kontextu reset

Jedná se obvykle o postupující demyelinizaci nervového systému a míchy. Vinu na tom má i slábnoucí oběh a mikrotomby nebo výrazné zpomalení kapilárního toku. Možná na to budou mít lékaři nějaké účinné léky, ale to je jejich parketa, pokud i zájem..., ale...
Zkusme to tedy podpořit takhle, bohužel velmi dlouhodobě.:
ROK + IQK + GH 1,5+1,5+4 ml do 1,5-2 dcl vody nebo nějakého pitiva alespoň 2xD (4xD je optimum) mimo jídla
Do jídel propašujte OKJ 1/2 lžíce 2-3xD, jak to půjde.
BEN7 na krk nebo i ruku, jestli se ráda zdobí, protože nepochopí na co to jinak má (na krk raději) viz youtube
Jakmile bude ležet a na spaní zvláště ji dejte přidechovat 1 l 90%néího kyslíku za minutu z masky (ne brejličkového potrubí, viz https://www.novysro.cz/maska-s-kanylou-2-m-ke-koncentratoru-kysliku-maska-s-kanylou-2-m-ke-koncentratoru-kysliku-pv1441.html) přívodní hadičku veďte pod pyžamem, aby se kyslík přihřál.
(Tenhle vychází dostatečně a nejlevněji... https://www.eurovyber.cz/zdravotni-pomucky/ilwy-kyslikovy-generator/?variantId=4046&gclid=CjwKCAiA57D_BRAZEiwAZcfCxWX4Ou5boIy3JZkOQI_NSRq0dMr1pEWWvDk56oaJgKXDeXEKlgZx2xoC_B4QAvD_BwE)
Ještě se můžeme bavit o transvitalitě...250/D - 602224404, ale spíš to je na dožívání než bych čekal pobíhání po bytě.

Bludas 2020-12-29 19:55:31 ukázat v kontextu reset

Vážený pane Nový,
jsem spokojeným poživatelem Vašich produktů již několik let a nyní činím dotaz na druh,způsob a množství uzivani výběru z Vaší bylinkové produkce při péči (zajištěna mámou) o nasi dnes již nemohoucí babičku věku 94 let, výšky cca 160 cm,váhy kolem 50 kg, která v 11/2020 náhle v důsledku pádu bez lékařsky prokazaneho zraneni přestala chodit a od této chvíle je na lůžku s 24 hod. rodinným servisem; za účelem vykonání potřeby schopna omezenou velmi krátkou dobu sedět (vstávání asistovane) na zdravotnické pomucce,potravu prijma ústy několikrát denně sama,s pitím nápojů problém co do dostatečného množství, spokojena s několika dousky,avšak pravidelně. Poslední týden stezovani na bolest srdce. Z celkoveho pohledu se prakticky nikdy s nicim nelecila. Prasky nebere. Z lekarskeho pohledu stav stabilizovaný. Schopna adekvátně reagovat na podněty,komunikační linku po krátkou dobu udrží,členy rodiny rozpozná. V noci obligátní nespavost,resp. přerušovaný spánek v průměru 5ti prozrenimi.

Rád bych obdržel inspiraci,jaké produkty zařadit do jejiho denního příjmu s ohledem na zajisteni alespon elementarni podpory telesneho stavu chřadnoucího a s přihlédnutím na omezenou možnost aplikace většího množství tekutin najednou.

Dekuji.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele