Téma: vysoký tlak bolest žil- nestandartní ekg

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2021-01-03 00:37:39, odpověď na #27584 ukázat v kontextu reset

Milá Růžajdo, zdá se, že máte tendenci se hrbit a dávat tak hlavu dopředu jako Spejbl. Bude nezbytné si narovnat hrudní a tím i krční páteř. Ten vyšší tlak je asi proto, že aorta v relaxované poloze není schopna přijmout systolickou krev a srdce tak musí protlačit krev nepružným potrubím dál. Pokud vám bude fungovat inervace od hrudní míchy do aorty, tak aorta bude umět krev postrčit dál sama, tak jak je od míchy řízena, a srdce se s tím nemusí dřít. Čím tedy je vyšší tlak, tím dál musí srdce krev postrčit. A vysoký dolní tlak vám dělají stresové hormony z přidušení = zanedbaného dýchání.
Pokračujte tedy v nastoupené cestě bylin dlouhodobě. Od 17 hodin nejezte, od 19 hodin hodinu i víc choďte až klušte, abyste metabolizovala živiny v trávení čekající na uložení do tuku svaly. Máte v podstatě nejméně 15 kg navíc, a to vás hrbí...
První ošetření Dubovkami bylo správně, ale mělo zůstat jako obklad nejméně 5 hodin. Mrkněte na moje video Večerní cvičení dědka... Přidejte do pitiva kvůli kočce MYK 2 lžíce 4xD a k tomu GY, aby imunita rozpoznala kočičí patomikroby.
Nezapomínejte dýchat. Někdy se ukažte osobně v poradně.

Růžajda 2021-01-02 21:57:12 ukázat v kontextu reset

Krásný dobrý den Prosím o radu, nedávno jsem posílala doraz k nestandartnímu EKG a vysokému tlaku. Cca měsíc beru na Vaše doporučení Vaše preparáty vše jsem si koupila v dávce 200ml. Nyní mám vše využívané a prosím o radu jak pokračovat dál... Tlak mám stále vysoký, díky úrazu (lehký otřes mozku) jsem v pracovní neschopnosti, takže bez pracovního stresu Tlak cca180/100 i vyšší ale měřím se jen ve chvíli kdy mi není opravdu dobře. Do schodů a při rychlé chůzi se dost zadýchávám a vykašlávám hleny , je to ale lepší než to bývalo. Sifon aplikuji každý den stejně jako kulíška na spaní Prosím tedy o radu jak postupovat dál. Do toho všeho mě na Silvestra škábnul kocour, přesně do žíly na nártu ruky, ošetření na chirurgii, dnes bolest žil v celé ruce až k rameni .-( První ošetření rány jsem udělala dubovkama. Děkuji za radu.
Jsem žena 51 let, 164cm, 80kg. Práce u PC nebo v běhu ale neběhala jsem už od 21.11.
S láskou děkuji za Váš čas i rady. Růžajda

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele