Téma: Pidilidi

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2021-01-08 23:57:56, odpověď na #27612 ukázat v kontextu reset

Milá předkloněná fanynko,
já jsem svoje přípravky vyráběl pro sebe, rodinu a přátele, včetně přehlédnutelných, ale nepřeslechnutelných vlastních dětí. Vlastních zdůrazňuji. Moje dítě č.1 kdysi mělo ve školce důležitý rozhovor, jak je možné, že se narodilo 5 měsíců po svatbě, ale já jsem mu to dokázal. Vytáhl jsem občanský průkaz a hrdě ukázavši zápis o vlastnictví dítěte, jsem pravil: Podívej, tady tě mám v občanském průkazu, tak o tom nepochybuj, čí jsi! Večer si moje matka dítě zapůjčila a jak jsem se druhý den dozvěděl, že dítko jí hrdě oznámilo: Já vím, že můj táta je můj táta, protože mě má v občanském průkaze. To mi zopakovala i moje máti se slovy - a jsi si jist, že je opravdu tvoje? Nenechal jsem ji na pochybách, vytáhl jsem občanský průkaz a přiložil prst na čtivo... No, moc se netvářila...
Co lihu se týče, je vynikajícím nepolárním rozpouštědlem, konzervantem a zároveň antioxidantem, s jehož nadbytkem si organizmus ví rady. Takže lihových výrobků na úrovni 40% 1-2 kapky na každé kg nahatého dítěte 3-4xD.
Při aplikaci skrz vás je vhodno do vás lít požadovaného asi půl lžíce až celou 3xD v přiměřeném množství vody.

Cufi 2021-01-08 22:24:32 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, dědečku kořenářku,
nejdříve mi dovolte poděkovat vám, vaší krásné práci, energii, která mě zbavila po 14 letech od angíny, kterou jsem měla 2× do roka, a dále od zánětu, infekcí cest močových a mnoho dalšího! Byliny máme v rodině, ale vy jste pro mě největší inspirace a potkat vás, tak to se mnou snad šlehne Už vám nedělám takové kšefty, jako za posledních 10 let, neboť mi osud a já dovolilo si sázet, pěstovat, sušit a nakládat jak se jen dá. Vaše stránky doporučuji ale kde se dá!
Můj dotaz čisté ze zvědavosti, bez výzkumu či snad vašeho odborného doporučení, co si mezi námi myslíte podávat vaše, nebo mé home office tinktury ze 40% domácí slivovice malým dětem? Svým. Při zdravotních obtíží. Samozřejmě vše až od 3. let dle odborné EU, to nelze zpochybnit Ale co kdyby náhodou, hypoteticky, v málem, hodně naředěném množství by udělaly dubovky podané na afty, nebo snad tymianovka na lžičce při viróze v malým pidižvíkovi?
Popř. odkdy by šlo mu to takto přímo servírovat? Zatím své mládě léčím přes sebe, ale údajně se třeba léky, prášky (které už 10 let me tělo neochutnalo), přes mléko k dítěti nedostane. Takže buď je to kec, nebo by to takhle nemělo fungovat ani přes extrakty, tinktury..?
Syn, 4. měsíce, 63cm, 7.5kg, kojen kdykoli zapíská , porod přirozený, o týden dříve před termínem
Děkuji, s úctou zlomena v pase, vaše fanynka

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele