Téma: Potíže s trávením

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2021-02-13 15:50:42, odpověď na #27768 ukázat v kontextu reset

12K můžete dlouhodobě pravidelně i krátkodobě dle potřeby.
Zdá se, že máte lehký zánět dvanáctníku, který nezvládá překyselenou natráveninu ze žaludku, kam slinivka nedodává dostatek neutralizačních bikarbonátů, což navíc vede k vaší tvorbě plísní ve střevech a případně nepříjemným pocitům nafouklého břicha či nevolnosti.
Berte si 12K 2 lžičky do půldecky vody 10 minut před jídly a JK 2 lžičky do decky pití po jídlech.
Mimo jídla by se hodila Heřmánková směs HK 2 lžičky do 1,5 dcl vody 3-4xD. Zadbalon 3xD minutu. A hlavně je potřeba dýchat: Sif6 2-4xD 10-30 minut a v ostatní čas co nejvíc ještěrčí dech. Na stresy používejte mantry: 1. No, a co?; 2. Jestli se to má posrat, tak ať se to posere, já se z toho neposeru. (2. je latinsky, znalec vám to když tak přeloží)

Lejka 2021-02-13 10:56:22 ukázat v kontextu reset

Žena 46 roků, výška 170, váha 88,5 kg

Krásný den pane Nový,

prosím, chtěla jsem se zeptat, mám od vás zeměžlučovou směs, po prodělaném covidu před Vánocemi (neměla jsem nijak těžký průběh), kdy jsem měla trávicí potíže, tyto ještě stále přetrvávají, občasná nevolnost od žaludku po jídle, kručení v žaludku, pocit prázdnoty v žaludku, lékařka mi dělala krevní testy, vše v pořádku.Beru pantoprazol. Mírně zvýšený jaterní test, už jsem psala. Jen se chci zeptat, zeměžlučová směs se dá užívat pravidelně každý den a jak dlouho, může dlouhodobě preventivně? Nebo jen při obtížích?
Moc děkuji. Ps. shlédla jsem všechny Vaše videa, jsou úžasná.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele