Téma: nehojící se bércový vřed

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2021-02-18 23:35:35, odpověď na #27784 ukázat v kontextu reset

Tohle je dost hraniční situace, asi by se víc hodila pro kvalitnější radu poradna emailová hlavně kvůli fotkám. Kdyby s maminkou nešlo, tak zopakujte dotaz sem.

Poradna emailová (obecné zadání):
Na emailu dedekbylinkar@email.cz je placená konzultace v ceně do 1000 Kč:
Potřebuji fotku dlaní i hřbetů rukou, obličeje od obočí po bradu, pravou nohu zprava od chodidla po poleno (vše bude po shlédnutí smazáno)
výška
váha
věk
biologické pohlaví
dokážete-li tep,
stresovost vaší běžné celodenní činnosti
sedíte v zaměstnání?
vaše potíže od nejhorších po podružné:

králíček 2021-02-18 18:32:00 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
přečetla jsem si Vaše odpovědi na téma b.vředu , ale přesto píšu. Mé 90ti leté mamince (výška 170, váha 80kg)se již 2 roky nehojí vřed a okolí má hodně zarudlé až nateklé, nesnáší antibiotika na bázi penicilinu a nechce za žádnou cenu k lékaři, natož do nemocnice. Mám obavu, ať se její stav nezhorší. Náhodou jsem se dostala přes youtube p. Avy až na Vaše stránky, tak si dovoluji Vás požádat o radu. Z Vaší fotografie na těchto stránkách je mi jasné, že životem procházíte i s humorem, přestože se zabýváte tak závažnou prací jako je pomáhat lidem k uzdravení, takže k takovým lidem cítím důvěru. Splnit Vaše zadané "úkoly" pro mne nebude problém, ale pokud mi budete ochoten poradit, připište mi, prosím i částku finanční, kterou mám zaslat, jistě ji využijete na dobrou věc.
Děkuji předem a zdravím. Jarmila Dobešová

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele