Téma: Reflux a bolest v krku

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2021-02-26 01:31:00, odpověď na #27812 ukázat v kontextu reset

Nadýmání je ze zanedbaného dýchání = přidušení = chemický stres + psychický stres... = odkrvení vlivem katecholaminů mj slinivka a trávení... aktivita střevních plísní produkujících plyny, které nelze vstřebat.
RK nebo RK-V z rozprašovače do krku 4-12xD. Když bolest v uších, tedy RK-SE i do nosu... bomba čenichovka
GK + BK + HK 3+4+3 ml do 2 dcl vody a pít mimo jídla 4xD nebo podle citu + Q10P + Ašvaganda
12K + JK 1+1 lžička do decky vody a pít po jídlech 3xD
OKT 1/2 lžíce 3xD s jídly či v nich.
Sif6 a dýchat po hodině tělesného klidu 10-30 minut i místo kouření (jinak bych se bál o slinivku)
Zadbalon 2xD minutu
Co hodinu 10-20 houpavých polodřepů.viz moje video 3.
Sama se nedonutíte, protože jste již intoxikovaná metabolity z přidušení = to je sebeobrana těla mozkem snadno překonatelná.

Akbara92 2021-02-25 08:20:49 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
prosím Vás o radu, jak pomoci tělu s uzdravením. Zhruba půl roku mě trápí škrábání a bolest v krku (nosohltan?). Mám pocit knedlíku v krku, občas až bolest v uších. Tyto problémy začaly po léčbě několika atb ihned po sobě (angína, zánět zubu, ženský zánět). Lékařka mi diagnostikovala reflux jícnu, beru Helides 20mg 1xráno, bez efektu. Trávení mám citlivé odjakživa, občasné bolesti žaludku, nadýmání, po tučných či kořeněných jídlech bolest v oblasti žlučníku, snažím se se hlídat a jíst dietně (za uplynulé 2 roky mám -20kg). Zaměstnání mám sedavé, ale poměrně dost stresující (právní služby), zároveň dálkově dokončuji VŠ. Žena, 29 let, 179 cm, 75 kg, tep 59. Kouřím elektronický iqos, cca 0-5ks/denně, podle stresu z práce. Pohyb dříve pravidelný (cyklo, turistika, box, posilování, plavání), přes zimu a zavřené tělocvičny minimální, sama doma se nedonutím, s příchodem jara se těším zase na kolo. Děkuji za každou radu.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele