Téma: EB viróza-Mononukleóza

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2011-01-15 01:55:32, odpověď na #8505 ukázat v kontextu reset

Narovnat krk a šíji jako královna! Vyprsit! Kulich na spaní stáhnout až po horní ret a vzadu až na záda. Zrušit všechny zářivky a úsporky. LPK+TK 1+1 lžička do 1-2 dcl vody a pít mimo jídla 3-5xD + k tomu C1000 a 2 tobolky GY. K tomu lze i 2 lžičky Glucamedic nebo vaši hlívu. JK 1 lžička do 1-1,5 dcl vody a pít 2-3xD po jídlech. K tomu půl lžičky Dologranu J a Q10P. S jídly 2-3xD ½-1 lžíci OO-KH a 1 lžičku BGO. Neředěné dubovky z rozprašovače několikrát denně stříknout do krku. Pro odstresování, alkalizaci prostředí a detoxikaci je potřeba dýchat sifonem 6 2-4xD 5 i více minut; postupně si přidávat asi na 20 min. Záda masírovat od zadku směrem k lebce K1+MO v nahrbené pozici. Šíji masírovat podobně vsedě s hlavou opřenou bradou o hruď a podepřenou o dlaně rukou, které jsou opřeny lokty o stůl tak, aby krk byl nahrben. Vhodný je též zadbalon a poválet se na něm půl až minutu 4xD. Též novpoklony 4xD 5-20. BEN7 nosit na krku, případně i s ocáskem po hrudní kosti k solaru. Též jako dva náramky. Nosit bederní pás od kostrče výš. Ne: Cukr, sladkosti, uzeniny, margaríny, bílou mouku, koření včetně kečupu (možno náš šnytlík, bazalku a to, co tu roste), příliš kyselé, těžké, spálené a přepálené, E... apod. Při ohřívání podlít vždy vše naběračkou vody a seškrábnout do ní usazeniny ze dna. Na doporučené dávkování najíždějte asi týden. Později dle citu.Více viz obecné zpracování: Mononukleóza


Kafka 2011-01-14 12:12:54 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,

už tři roky se potýkám s EB virózou. Přes všechno úsilí se mi vždy po nějaké době virus reaktivuje znovu. Byl mi naordinovám Isoprinosine, který jsem přestala užívat, protože efekt nebyl dlouhodobý a navíc může způsobit ledvinové kameny. Zkoušela jsem se s virem vypořádat různými způsoby (pupeno terapie, euterokok, hlíva ústřičná...), ale nikdy nebyl efekt trvalý. Asi stále řeším důsledek a né příčinu. Krom vracejících se příznaků (šílená únava, teploty, spavost) během roku, je leden mou jistotou. Teď vira rozháním hlívou s panákem, ale vícekrát jak jednou denně to nezvládám.
Je mi 42 let, jsem žena, 59 kg/173 mm. Pracuji jako projektantka.Poslední (vloni) imunologické a jaterní testy úplne ok.

Dáša

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele