Téma: Alergická rýma

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2022-06-20 00:40:04, odpověď na #29409 ukázat v kontextu reset

Naučte se dýchat Ještěrčí dech co nejvíc a asi 2xD dýchat Sif6 10-30 minut.
Na noc hlavu zateplete černým kulichem (v létě tenkým...) až pod ústa. Doporučil bych se naučit vždycky včas stříknout RK z rozprašovače dle potřeby a citu do nosu. Není to příjemné, ale zvládnul jsem to nejen já.
Libido je skutečně hormonálním problémem většinou přítomným po porodu v laktaci. Zdá se, že stresové hormony z přidušení (blokující hubnutí) ovlivňují tukovou tkáň k produkci oxitocinu v míře větší než nezbytné. Na to bychom se museli podívat v osobní poradně. Zkuste užívat GGK + VK 3,5+2 ml do 2 dcl vody 4xD mimo jídla. Do pochvy na noc 1,5 ml MO+ (i případně před sexem).
Večerní cvičení Dědka bylinkáře by se také hodilo. (video)

Adel32 2022-06-19 20:46:41 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
již druhým rokem mě trápí alergická rýma, která se objeví hned po probuzení, přes den je to většinou v klidu, pak až večer, zejména kdyz delší dobu sedím v klidu. Myslím, že jsem citlivá na chlad, při větším rozdílu teplot začínám kýchat.
Další problém je nízké libido. Od doby, co jsem měla hormonální nitroděložní tělísko už mám velmi malý zájem o sex. Nyní žádnou antikoncepci neberu a ani neužívám žádné léky.
Děkuji za odpověď.
26let, 154cm, 65kg, nekuřačka,. neočkovaná na c19, prodavačka (většinu času stojím a hodně nachodím)

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele