Téma: Streptokok 6Y122/23

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2023-01-19 00:55:14, odpověď na #30111 ukázat v kontextu reset

LIK + RAK 15+15 kapek do půl až 1 dcl vody 4-6xD a přidejte do toho 1/6 lžičky vitC100 a 1-3 lžičky G5G. (V době zdraví mu dávejte TK + MEK + GH)
Podle nacítění mi vychází také: do krku z rozprašovače RK podle citu 3-7xD - to by si mohl už dělat sám, a pokud je drsoň hokejistický, může to zkusit i do osu na Au staf. , kterého hube hubit kontaktně.
S jídly 1/2 lžíce OKHI 2xD.
Lze podpořit imunitu cucáním Glucamedic 4-8xD.
Kuří oko chápu jako následek otlaku. Tedy cosi s obuví. Mazat to lze PM-Ag než vleze do ponožek.
Na spaní černý kulich až pod ústa a vyhřát hlavu.
Postelové čelo bych doporučil zdvihnout o 15-18 cm, aby sal šikmo a dutiny se nezplavovaly mokem.

Sebastian 2023-01-18 22:20:22 ukázat v kontextu reset

Dobry vecer, mam dotaz ohledne syna 6 let, 23kg, 122cm. Syn je ted v prvni tride, sportuje, aktivne hraje hokej. Radeji vypisi vsechno, kdyby to se vsim souviselo. Od cca 3 let se v noci stale pocurava, ledviny a mocovy mechyr je dle vysetreni v poradku, pres den bez problemu. Hodne trpi na usni maz, cisteni 1 za mesice na ORL, ma zplostelou nosni mandli a na tympanometrii stale rovnou krivku, za bubinkem ma tekutinu (casto mluvi pres nos, kdyz uziva sinupret, tak vse zacne vysmrkavat).V nose ma neustale zlateho stafylokoka. Ted v zari spalova angina, poprve ATB a od vcera opet streptokok A a zase po 3 mesicich atb.. Celkove je ale zdravy, neni stale nemocny. Na noze ma stale kuri oko, ktereho se nejde zbavit.Nekde jsem vycetla, ze to muze mit spojitost s ledvinami, mocovym mechyrem. Rada bych, aby nemel stale atb a zjistila, proc stale chyta strepa a dalsi. Nyni mame nasazen na Srepa A penicilin. Moc dekuji, mozna je to na osobni poradnu?

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele