artroskopie L kolena

Re: artroskopie L kolena Kartobylinkář Břetislav Nový 31.12.2020 16:18:01 #336
Po tom tanci vám zůstaly stehenní svaly unaveny a v mírné křeči, která stále stahovala kloubní plochy proti sobě a ani ony nedostávaly výživu a odumíraly, což se projevilo otokem, který v podstatě není kontrolovatelný, pokud neuvolníte stehenní svaly. Mazejte tedy 2-4xD podle citu kolena K8 směrem k srdci 5-10 minut a potom pokračujte v mazání MO+ nejen kolena, ale i stehna až ke kyčli nejlépe lahví od rumu s horkou vodou pomalu a silou. MO+ navíc udělejte na noc obklad.
Asi by bylo dobré popíjet AK + ROK 2+2 lžičky do 2 dcl vody 4xD + odměrku Gelmodel.
artroskopie L kolena šobrová 13.11.2020 09:55:34 #323
žena 53 let, 158cm, 66kg. od 2011 mě bolí záda a kolena nemohla jsem nastoupit a vystoupit z auta. Pomáhala jsem si rukama. nemohla jsem udělat dřep, a když jsem ho udělala nemohla jsem se zvednout. Měla jsem těžké nohy. Mám vysoký cholesterol.2015 jsem přibrala na váze. 2017 80 kg, oteklý oblicej a vnítřní křecové žíly. 2019 leden zánět mocových cest , byla jsem unavená cely den, nebyla jsem sc hopná nic dělat. 3 měs neschopenka 4x antibiotika
září ,2020září po tanci mě rozbolely kolena, nemohla jsem si kleknout, dřep udělat. Ortoped mi vytáhl vodu z kolena, změnila jsem ortopeda , dal mi léky ale nepomohly.kolena jsem měla stále oteklá a nemohla chodit. červenec 2020 ArtroskopieL kolena, vnitřní meniskus ale nepomohlo to. KOlena stále bolí pravé i levé, nic na to nepomáhá. teď mě přes měsíc bolí hlava, jsem vystresovaná, večer špatně usínám, mám oteklé prsty na rukou, na nohách mám plíseň , jsem stále podrážděná, zhoršuje se mi zrak, zní mi v uších. Děkuji za pomoc

Přihlášení uživatele