Téma: Dlouhodobá bolest v krku

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2023-11-05 21:10:20, odpověď na #30963 ukázat v kontextu reset

RK-ZP z rozprašovače 6-20xD
Na krk pod člelist 1 lžíce MO+ xD na 6 hodin.
K pití LIK + RAK + TK 3+3+3 ml do 2 dcl vody a pít 4xD mio jídla + GY 2 tobolky + Ohňovec 1 lžička + 1/2 lžičky vit C100
OKR 1 lžíce s jídly 3xD

Niolenka 2023-11-05 06:59:16 ukázat v kontextu reset

Dobrý den, před dvěma týdny jsem prodělala virózu, zánět průdušek. Asi týden jsem měla stále stejnou lehce zvýšenou teplotu ( 37,4°C) a velmi silnou bolest v krku (pocit, že mi vybuchne hlava, bolestivé uši) vždy k večeru a v noci. Po třídenním půstu teplota ustala a asi na dva dny i bolest v krku. Už je to dva týdny a stále mě hodně bolí v krku, někdy vlevo,jindy vpravo. Aplikace RK Dubových kapek, kloktání slivovice, Priznicův zábal, bylinkové čaje, které mi jindy zaručeně pomáhají teď nemají žádný efekt. Lékař konstatoval zvětšené uzliny, ale angína ani mononukleóza to není. Začínám být zoufalá, protože na to nic kromě brufenu, když už se to nedá vydržet, nezabírá.
Vážím 90 kg, měřím 168 cm, 35 let, žena v domácnosti, nulový stres, žádné očkování na Covid ani jiné v posledních letech. Nemám žádné jiné zdravotní obtíže. Virózy obvykle snášíme velmi lehce, bolest v krku běžně zarazím hned v počátku díky dubovkám, jediné, že po respiračních nemocech vždy ještě dva tři týdny kašlu. Děkuji za odpověď.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele

Nejnovější dotazy v poradně