Téma: Žlučník

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2023-11-08 23:38:55, odpověď na #30970 ukázat v kontextu reset

12K + JK 3+2 ml do 2 dcl vody a pít po jídlech 3xD
Do lehkých jídel pokud možno typu makrobio přidávat OO-T (snese až 125°C)
MEK + HK 1+1 lžička do 2 dcl vody 4xD mimo jídla + 2 tobolky GY + Ženšen 2 tablety + 1/2 lžíce Pupalkového oleje + půl lžíce MO+ - v případě krkání oleje, přidat trochu 12K
Nebrat cukr a med a bílou mouku z GMO pšenice.
N+kteří bylinkáři doporučují užívat pravidelně černou ředkev, že přímo rozpouští žlučníkové kameny, ale za mně to zkoušejte spíš jako něco navíc.
Zadbalon 3xD minutu
Co hodinu sezení 10 houpavých polodřepů
3xD na lačno udiány... videa
Večerní cvičení DB
Někdo s Dornovou metodou by se měl pokusit opravit oblast horních vzpřimovačů páteře, jejichž úpona vám trochu deformují páteř a spolu se sedavým zaměstnáním, stresy a odkrvením oblasti vedou k městnání žluči ve žlučníku.

Lenka28 2023-11-08 16:17:08 ukázat v kontextu reset

Dobrý den pane Nový,
dnes jsem byla na kontrole v gastroenterologické poradně. Podle ultrazvuku mám ve žlučníku jediný kámen 8 mm a tlustší 3 mm stěnu žlučníku. Bolesti žlučníku jsem nikdy neměla. Doktorka nekompromisně stanovila diagnózu - vyoperovat žlučník. Já bych si chtěla žlučník ponechat a dostat ven pouze ten 1 kámen. Dá se nějak rozpustit?
Se žlučníkovou dietou samozřejmě počítám, pokud v tomto případě pomůže. Byla jsem už i ve Vaší poradně v Pardubicích, kde jsme řešili bolest zad. Jsem žena 169 cm, 84 kg, očkovaná jsem nebyla, učitelka, klidový tep 67 tepů/min. Moc děkuji za radu.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele

Nejnovější dotazy v poradně