Téma: Alergie na všechno.

Celkem 3 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2010-08-29 16:04:29, odpověď na #6760 ukázat v kontextu reset

Chtělo by to komplexní detoxikaci, ale na to by měl reakci. Tedy Sifon 6 a 2xD dýchat 10 minut. OO-KH 3xD lžičku a postupně až lžíci s jídly. GY 4xD. CK 1 lžičku do decky vody a pít mimo jídla. Zadbalon 3xD půlminutu.Více viz obecné zpracování: Detoxikace


Revelacao 2010-08-26 22:35:05, odpověď na #6760 ukázat v kontextu reset

Haničko, zdravím Vašeho bratra.
Když byl můj syn v jeho věku, už byl studijně 4 roky za mořem. Dokud byl tady – do maturity – trpěl alergií. Vystudoval tam a už tam žije 18 let – bez alergie. Dnes vím, na které osoby a dění kolem sebe byl alergický – hodně přecitlivý na vše je dodnes. Má rodinu a je spokojený. Můj skvělý zeť, alergik i astmatik – od 15 let utíkal z domu jako podceňované, „degradované“ dítě. Snad je to teď už lepší … má svůj domov, rodinku a je šťastný.
Píši sem, protože se mi už mnohokrát potvrdila myšlenka L.Hay:

Alergie: Na koho jste alergičtí? Odmítání vlastní síly.
Tolik citace.

Je dospělý muž a může se rozhlédnout, zamyslet a v duchu ty bytosti označit. On ví, kdo to je. Možná až to udělá, poleví i jeho trápení. Velké trápení – podle toho jak to popisujete.
Má-li sílu těm bytostem odpustit, bude svobodný. Není to snadné.
Přeji mu to celým srdcem.

anahry 2010-08-26 21:43:45 ukázat v kontextu reset

Vážený dědečku,

mám bratra (21 let), který od puberty trpí silnou alergií (ze 17 možných alergenů, se mu uchytlo na 15 z nich). Každý rok asi 5 měsíců trpí. Nemůže dýchat, má permanentně zarudlé oči, rýmu, navíc nemůže pozřít ovoce, jelikož mu způsobuje podráždění v krku a problémy s dýcháním. Když prodělal mononukleózu (asi v 15 letech), stav alergií se rapidně zhoršil. Zkoušeli jsme možné i nemožné metody léčení, ale bohužel zatím nenastala žádná změna. Budu Vám vděčná za jakoukoliv radu či doporučení.

Děkuji, Hana.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele