Téma: Cysta na vaječníku

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2016-12-30 13:29:51 ukázat v kontextu reset

Kromě Vašeho stresování, které popisujete, tak děláte přírodní cestou vše správně.

VK 2 ml + GK 4 ml (dávkovat lze kapátkem) + GH 1 lžíce + Práškový vitamin C 1/3 čajové lžičky do 1,5-2,5 dcl vody + Q10P 1 tableta, připravovat 4x denně, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Užívat to doporučuji dlouhodobě.

MO+ aplikovat pomocí gumového násadce na injekční stříkačce 2ml do pochvy ½-1 ml na noc + dámská vložka (zevně!), MO+ aplikovat i před případnou erotikou.

OKL + Pupalkový olej ½ + 1 lžíce 2x denně (dopoledne a odpoledne) nejlépe do jídla, nebo při jídle (ne 6 hodin před spaním).

JK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) do 1-1,5 dcl vody + Sinflam 1 čajová lžička, míchat a užívat 3x denně po jídle + tabletu Vápník s D3.

Dýchat Sifonem 6 5 min a dle možností po čase zvyšovat až na 20 minut 10-3x denně, časem lze snižovat četnost a prodlužovat čas. A jinak pokud možno Ještěrčí dech častodenně.

Zadbalon 3-6x denně 1/2 min.

Bederní pás (nosit od kostrče výše), záda i nohy mít vždy v teple, nenosit podpatky, chodit měkce přes špičky.

Na noc Sanogel 1-2 polévkové lžíce mixovat do 2 dcl vody + Dobromyslová směs NK 2,5 ml (dávkovat lze kapátkem) + B-komplex Forte 1 tableta.

Operační oblast mazejte MO+ 1-2xD.

Nohy udržovat teplé.

Elaine 2016-12-29 23:50:25 ukázat v kontextu reset

Dobrý den. Je mi 54 let, 166cm/67kg, TK 125/85, tep 73. V listopadu mi při běžné prohlídce našla gynekoložka velkou tříkomorovou cystu na vaječníku. Po různých vyšetřeních ve FN to vypadá, že cysta je nezhoubná, ale z důvodu velikosti - skoro 8 cm je nutné chir. odstranění. Dost mě to zaskočilo, protože žádné potíže nemám, cítila jsem se a stále se cítím zdravě. S nutností operace už jsem se i smířila, termín mám koncem ledna. Hrozně mě ale deptá, že mi plánují rozřezat břicho shora dolů, takto velká cysta prý nejde vyndat laparoskopicky. A tak mám dotaz - je reálné dosáhnout přírodními prostředky výrazného zmenšení cysty, aby byla možná laparoskopie? Od listopadu užívám vaši malinovou směs, kontryhelový čaj, B-komplex. pupalkový olej, vit. C. Nekouřím, nepiju alkohol, pracuji u PC, všude chodím pěšky a trvale se stravuji zdravě. Za 2 týdny jdu na kontrolu a úplně se děsím, jestli ta cysta mezitím dál neroste. Předem velice děkuji za názor a radu.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele