Téma: ostropestrecova smes v kombinaci s fertility blend

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2017-01-20 10:23:42 ukázat v kontextu reset

Ano, můžete kombinovat.Na podporu plodnosti se nám osvědčilo:

GK + VK 3 + 1 ml (dávkovat lze kapátkem) do 1,5-2,5 dcl vody, pít mimo jídlo (30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle). Tuto kombinaci připravovat a užívat 3-4x denně.

Měsíčkový olej MO+ aplikovat pomocí gumového násadce na injekční stříkačce 2ml do pochvy ½-1 ml na noc + dámská vložka (zevně!), MO+ aplikovat i před případnou erotikou.

JK 1 čajová lžička do 1,5 dcl vody, ideálně před jídly (5-10 min), nebo alespoň po jídle.

Své dává i studená krev vracející ze zmrzlých noh, která kolem protékáním kolem vaječníků je podchlazuje a zhoršuje jejich funkce.

Zadbalon 2-6x denně (dle potřeby) ½ minuty.

Na psychovypětí:

Na noc Sanogel 1-1,5 polévkové lžíce rozmixovat do 1,5-2 dcl vody + NK 1 čajová lžička (2-2,5 ml) + B-komplex Forte 1 tableta + Kyselina listová 1 tableta.

Na početí i psychovypětí:

Hlavně dýchat! Podle možností Ještěrčí dech a doma 2-4x denně 10-20 minut Sifon 6 po hodině tělesného klidu, protože, když se fyzicky namáháte, tak vás svaly donutí dýchat.

Pro přítele doporučuji:

LVK + MRK 3+3 ml do 2-3 dcl vody a pít 3xD mimo jídla.


nikollian 2017-01-18 17:29:06 ukázat v kontextu reset

Dobry den,
je mi 29 let,zadne zdravotni problemy nemam,dlouhodobe se potykam se spatnou naladou a malem energie..objednala jsem si Vasi JK ostropestercovou smes. Uzivam necely tyden 3krat denne po jidle .chci se zeptat zda-li muzu nadale uzivat i s pripravkem na podopru poceti Fertility blend ,s pritelem se jiz skoro rok neuspesne snazime o miminko.
slozeni Fertility blend Vitamin E,B6,B12,kyselina listova,zelezo,horcik,zinek,selen,L-arginin, katechiny z extraktu zeleného čaje a izoflavony z extraktu jetele lučního.
Predem diky za Vasi odpoved
Nikola

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele