Téma: Nespavost

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Břetislav Nový 2019-12-01 23:15:42, odpověď na #26285 ukázat v kontextu reset

Problém je v množství uvolněných stresových hormonech vlivem nějaké nepravosti, když se dusíte do hypoxie blokádou C5/6 nebo nějakou patogenní zónou nebo obojímm (vypínejte wifi). Zkuste oslovit nějakého proutkaře nebo přímo pana Drábka viz jeho www.japrorok.cz
Na spaní si berte NK 2 ml do decky body + B komplex forte.... ale to je jen záplata, když tak si zadýchejte Sif6 1/2 hodiny.

Drak (bývalý) 2019-11-27 15:15:12 ukázat v kontextu reset

Dobrý den.
Dlouhodobě trpím (neobvyklou?) nespavostí. Spát chodím mezi 22 až 23h. Usnu většinou velmi rychle, ale kolem cca 2..3h se probudím a pak ne a ne znovu zabrat. V lepším případě to trvá cca 30min, v horším až 3h než se mi podaří znovu usnout. Nespavost je podstatně horší, pokud jdu odpoledne nebo večer do sauny nebo když večer cvičím. To se probudím už mezi 1..2h. Problém s nespavostí začal před nekolika roky a bohužel se prohlubuje. Spánek jsem měl vždy lehký. Proto mám tato základní opatření: spím sám v naprosto tmavé a zcela tiché místnosti, před spaním si místnost vždy důkladně vyvětrám.
Vyšetření krve, moči a krevní tlak v normě. Pravidelně cvičím. Na televizi se vůbec nedívám. Léky na spaní, antidepresiva a ani jiné léky související s duší / hlavou jsem nikdy nebral. Neberu vlastně žádné léky.
Mám 53 roků, 180cm, 78kg, tep 70 za min, muž, klidné technické zaměstnání.
Prosím o radu. Moc rád bych zase pořádně spával. Děkuji.
S pozdravem František, Brno

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele