Téma: Zánět močových cest - dítě 4,5 roku

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2021-03-07 20:06:45, odpověď na #27882 ukázat v kontextu reset

Dítko má problém se zvládáním množství dat ve svém okolí a s orientací v událostech. Prostě to nestíhá, tím si tvoří stres, v jehož důsledku zapomíná dýchat. Tím se překyseluje a jeho imunita tím poklesá. Náladu stresové hormony výrazně kazí na útok nebo útěk a strach, jako základní nastavení. Když vládně adrenalin, je nezvladatelná, neinteligentní, trucovitá a protivná. Když vládne noradrenalin, je plačtivá, depresivní, nešťastná. A udušená.... tančit, běhat, skotačit, sportovat, plavat, trénovat...
Ty močové cesty jsou problémem od konečníku, proto naším mýdlem dědka kořenáře vždy po stolici umýt zadek. Potom máznout MO+.
Když ji pálí při močení, tak LPPK 20 kapek do půldecky vody a k tomu půl tablety jedlé sody (kdyby to bylo pro ni moc hnusné, což je, tak půl lžičky Dologranu) 4-6xD mimo jídla.
Až bude v pořádku přejít na 10 kapek IQK +15 kapek LVK už bez Sody a Dologranu. Kdyby se jí chuť nelíbila, lze přidat lahodný GH 1-2 lžičky.
S jídly OKHI 1 lžička 3xD (lze ji ošidit přídavkem trošky medu)
3xD by se hodilo 5-7 minut dýchání Sif4.
Na noc B komplex (malý) + 1/4 tablety DMAE.
Na krk BEN7 se velmi osvědčuje (i v noci).

Vall 2021-03-05 11:08:32 ukázat v kontextu reset

Dobrý den přeji ,
prosím pěkně o radu: dcera (22.7.2016) má zjištěn zánět močových cest. Často pálí čůrání. Bolí řitní otvor po kakání. Nestíhá pravidelně dobíhat na čůrání. Bolí ji nohy a je to velmi uplakané a vzteklé dítě. 4,5 roku, 107 cm, váha 16 kg.
Děkuji pěkně za Vaši odpověď. S úctou Valerie

Omlouvám se, že jsem prvně nenapsala podstatné informace .

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele