Téma: Bolesti po laparoskopii

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2021-03-07 17:22:24, odpověď na #27888 ukázat v kontextu reset

V lymfatickém systému asi máte parazity - to si nechte vyšetřit p. Bláhovou www.hblahova.com. Lokality štiplavé bolesti mazat a obkládat MO+ na 6-10 hodin například na vložce. Zkuste i mazat RK-S, nedávno mi volala stará paní s podobným problémem, a velmi mi za RK-S děkovala.
Ona tedy používala ze zoufalství RK-S i na "šílené" svědění a pálení v oblasti stydkých pysků, ale v tomto buďte opatrná. Do pochvy na noc MO+ 1 ml (násadec i inj 2 skladem.)
Pro pročištění a regeneraci:
MYK + SK + MEK 2+2+2 lžičky do 2-3 dcl vody a pít mimo jídla 4xD + Ašvananga + GY 3 tobolky + L+Complex 3 tobolky.
S jídly OKHI 1/2-1 lžíce (nebo v nich) a po jídlech JK + LIK 3+3 ml do 1,5 dcl vody 3xD.
Sif 6 a dýchat 4xD 10-30 minut.
Co hodinu tělesného klidu 15-25 houpavých polodřepů viz moje video 3.
Na noc cvičte se mnou viz video Večerní cvičení dědka bylinkáře.
Do krku RK-V z rozprašovače podle citu asi 10xD několik střiků.

Lumpi 2021-03-05 22:58:36 ukázat v kontextu reset

36, 154cm, 59kg, žena, sedavé povolaní PC-grafik. 11/2020 na gyn. laparoskopii + hysteroskopii vyloučení endometriózy – zákrok potvrdil malá ložiska v oblasti malé pánve. Po operaci začala bolest. Ostrá až štiplavou bolest z břišní jizvy/pupíku směrem k stydké kosti po břišní stěně i přímo v pupku, štípaní okolo klitorisu a nepříjemné pocity v pochvě. Od konce roku stejná/stejně ostrá, pálivá/štiplavá bolest obou třísel i obou podpaží směrem k žeberním obloukům pod prsy s pícháním do bradavek i středu podpaží, do nohou i rukou, bolesti kloubů – palce na rukou, zápěstí, ramena, bolesti svalů na předloktí, bolesti v zádech v lopatkách, v kyčlích spojené s horkostí kůže, štípáním, bolest na hrudníků - nejpalčivější při pohybu, velká únava a vyčerpání, bolestivý pohlavní styk. Lab krve negativni i moči. Gynekologie a urologie stěry e.coli+ a laktobaciloza. Leceno ATB 02/2021. Bez znatelné úlevy, jsem zoufalá... chtěla bych se zeptat na možnou příčinu mého problému?

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele