Téma: Lupénka, metličkové žilky.

Celkem 2 příspěvků.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.
Kartobylinkář Břetislav Nový 2022-04-29 00:19:21, odpověď na #29287 ukázat v kontextu reset

Toto je hodně náročné na jasnovidnoct. V textu není ani náznak kódování 23. chromozómu. Informace, že jste měla jako desetiměsíční miminko silnou virozu a dostala se s ní do nemocnice. Poukaz na alergie, které vlastně nemáte. UV ozařování bylo od vašeho devátého roku, tedy 36 let... A celou tu dobu metličkové žilky. Snížená fce šž s terapií či bez ní? Málo spíte, protože nemáte čas nebo, trpíte nespavostí. To že pracujete ve zdravotnictví mám hápat, jako že je vaše osoba očkována na covid?
Prosím o přepracování vašeho dotazu, pokud se moje orákulum mýlí...
Jste žena s potížemi vyplývajícími z vpřed nesené hlavy, očkována c19, přetížená stresem a přidušením, problémy s páteří v podstatě celou. Zanesení kapilárního systému, studené končetiny, tuhnoucí klouby, přidušení, slabší jaterní testy, náznak endometriózy a potíží se spodkem, slabší produkce pankreatického sekretu - nekorektní trávení (případně nafouknutí po jídlech), zhoršující se zrak a náznak šumnění v uších, depresivní stavy nebo výpadky myšlení či paměti. Vrzající kloubní spojení. Atrofie kolagenu zřetelná i na ztenčené pokožce hřbetů rukou.

MYK + TUK + HK 1+1+1 lžička do 2 dcl vody 4xD mimo jídla + Ašvagande + Q10P + 2 tobolky DY.
Po jídlech JK 1 lžičky do decky vody + Narogesin 3xD
S jídly OKT 1/2 lžíce 2-3xD
Sif6 a dýchat 4xD 5-20 minut podle technických možností a v ostatní čas co nejvíc ještěrčí dech.
Zadbalon 2xD minutu.
Na noc Sanogel 1 lžíce do 2 dcl vody mixovat + 1 lžička NK + B komplex forte + Melatonin
Na spaní černý kulich až pod ústa a vyhřát hlavu.

Petki1405 2022-04-28 08:37:01 ukázat v kontextu reset

Dobrý den,
v 10 měsících silná viroza, hospitalizace. Od 4 let pylové alergie- ty již nejsou. Od 9 let úpornější lupénka tělo a mírně ve vlasech. Po hospitalizacích zhoršeno. Po uv ozařování se začaly objevovat metličkové žilky. Snížená fce štítné žlázy poslední 3 roky. Málo spím, Pracuji ve zdravotnictví.
Nyní 43 let 166cm a 62 kg.

Děkuji za jakoukoliv radu.

V Poradně může odpovídat jenom Břetislav Nový.

Přihlášení uživatele